Back
Image Alt

SAMOPOZITIVNO.COM

HRVATSKA JE U POLUFINALU SP-a! Nakon drame penala izbacila je Rusiju

Hrvatska je u polufinalu SP-a. Nakon trilera penala izbacila je Rusiju s 3:2 nakon penala. U 120 minuta igre bilo je 2:2.

Gol je za Ruse zabio Čerišev u 32. minuti. Za Hrvatsku je izjednačio Kramarić u 40. Vida je zabio za 2:1 u 101. minuti. Za 2:2 je pogodio Mario Fernandes u 115. minuti.  Hrvatsku u polufinalu čeka Engleska.

Peta serija Kurzjaev zabija za 3:3. Rakitić za pobjedu! Hrvatska je u polufinalu!!

Četvrta serija Ignjaševič sigurno za 2:2. Vida za Hrvatsku sigurno i za 3:2

Treća serija. Mario Fernandes promašuje cijela vrata. Modrić uz puno sreće zabija. Od vratara i od vratnice. 2:1 za Hrvatsku

Druga serija. Džagojev zabija za 1:1! Kovačić za Hrvatsku promašuje. Brani mu Akinfejev

Prva serija. Smolov je prvi izvođač. Pokušao je panenku, Subašić brani. Brozović zabija za 1:0